pl  |  en
Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii NUVU estetic to nowa marka i wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa. Powstało dla Was i z myślą o Was! Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby stać się dla Was gabinetem doskonałym. Takim, który zapewni poczucie, że jesteście traktowani indywidualnie. NUVU estetic tworzą specjaliści pełni pozytywnej energii, uzbrojeni w wiedzę oraz najlepszy sprzęt. Ich nieszablonowe podejście do pracy oraz chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności gwarantują uzyskanie usług na najwyższym poziomie. W Klinice można nie tylko zrelaksować się podczas zabiegu kosmetycznego, ale również poprawić mankamenty sylwetki, walczyć z upływającym czasem oraz poprawić niedoskonałości natury. Pozwólmy sobie na chwilę piękna - zapraszamy serdecznie!
str3

Nasz zespół

Paulina ukończyła wydział lekarsko-dentystyczny Collegium Medicum UJ w Krakowie, a także studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Ponieważ praca to jej wielka pasja, stale podnosi swoje kompetencje i pogłębia wiedzę, biorąc udział w sympozjach i szkoleniach. Jej główna zasada to indywidualne, holistyczne podejście do pacjenta, a w gabinecie zawsze dąży do uzyskania efektu naturalnego, nieprzerysowanego piękna. Korzysta wyłącznie ze sprawdzonych, przebadanych metod i z najnowocześniejszych technologii. Największą nagrodą jest dla niej satysfakcja pacjenta.
Anita ukończyła Wydział Kosmetologii Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. W Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej uzyskała tytuł magistra na kierunku zarządzanie w odnowie biologicznej. Jej pasja to nowoczesne technologie anti-aging oraz zabiegi laserowe, w tym również depilacja. Z wielkim zaangażowaniem uczestniczy w kongresach i szkoleniach z zakresu kosmetologii, a zdobytą wiedzę z sukcesami wykorzystuje w codziennej pracy. Do każdego podchodzi indywidualnie, wsłuchując się w potrzeby i odpowiadając na nie dedykowaną terapią. W swoim gabinecie poprawia nie tylko wygląd, ale i samopoczucie, o czym najlepiej świadczy uśmiech zadowolonych klientów.
Naszym celem jest zapewnienie Wam najlepszej możliwej opieki oraz produktów, które umożliwią osiągnięcie optymalnych efektów zarówno procedur upiększających, jak i leczniczych. W trosce o Wasz komfort i bezpieczeństwo korzystamy jedynie z przebadanych, nowoczesnych metod oraz preparatów o udowodnionej skuteczności.

Galeria gabinetu