pl  |  en
Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii NUVU estetic to nowa marka i wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa. Powstało dla Was i z myślą o Was! Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby stać się dla Was gabinetem doskonałym. Takim, który zapewni poczucie, że jesteście traktowani indywidualnie. NUVU estetic tworzą specjaliści pełni pozytywnej energii, uzbrojeni w wiedzę oraz najlepszy sprzęt. Ich nieszablonowe podejście do pracy oraz chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności gwarantują uzyskanie usług na najwyższym poziomie. W Klinice można nie tylko zrelaksować się podczas zabiegu kosmetycznego, ale również poprawić mankamenty sylwetki, walczyć z upływającym czasem oraz poprawić niedoskonałości natury. Pozwólmy sobie na chwilę piękna - zapraszamy serdecznie!
my_2

Nasz zespół

Paulina ukończyła wydział lekarsko-dentystyczny Collegium Medicum UJ w Krakowie, a także studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Ponieważ praca to jej wielka pasja, stale podnosi swoje kompetencje i pogłębia wiedzę, biorąc udział w sympozjach i szkoleniach. Jej główna zasada to indywidualne, holistyczne podejście do pacjenta, a w gabinecie zawsze dąży do uzyskania efektu naturalnego, nieprzerysowanego piękna. Korzysta wyłącznie ze sprawdzonych, przebadanych metod i z najnowocześniejszych technologii. Największą nagrodą jest dla niej satysfakcja pacjenta.
Magister Kosmetologii, ukończyła studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Specjalizuje się w zabiegach laserowych, igłowych, anti-aging oraz szeroko pojętej pielęgnacji skóry twarzy. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona, podchodzi z ogromną pasją do kosmetologii oraz ludzi. Stale pogłębia swoją wiedzę z zakresu zdrowia i urody, uczestnicząc w licznych kursach i kongresach w czasie wolnym od pracy.
Absolwentka AWF im. Bronisława Czecha w Krakowie na kierunku Kosmetologia, o specjalizacji: holistyczna pielęgnacja ciała. Obecnie studentka kierunku Kosmetologia w medycynie estetycznej na KWSZ. Uczestniczka wielu szkoleń, kursów i kongresów, a także posiadaczka certyfikatów potwierdzających jej kompetencje zawodowe. W pracy stara się być przede wszystkim cierpliwa i wrażliwa na potrzeby innych, ponieważ uważa, że wzajemne zrozumienie to podstawa udanej współpracy. Dąży do stworzenia atmosfery zaufania, pozwalającej na kompleksowe poznanie problemów osoby pojawiającej się w gabinecie, a następnie opracowanie i wdrożenie planu terapeutycznego, który będzie sukcesywnie realizowany. Zadowolenie płynące z twarzy klientów jest dla niej największą satysfakcją i motywacją do dalszego działania. Zdrowie skóry jest priorytetem, dlatego specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów pozwalających przywrócić jej prawidłowe funkcjonowanie oraz wygląd, a także utrzymać ją na stałe w dobrej kondycji.

Galeria gabinetu