pl  |  en
Strona główna Program Lojalnościowy

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Program opiera się na bardzo prostej zasadzie zbierania punktów i wymianie ich na nagrody. Czeka na Ciebie ogromna, stale poszerzająca się lista nagród w postaci bonów kwotowych czy też możliwości wykonania bezpłatnych zabiegów w NUVU estetic.

Zaloguj się TUTAJ – używając adresu mailowego, który został wpisany w karcie konsultacyjnej w NUVU estetic. Sprawdzaj ilość punktów zebranych po każdej swojej płatności za produkty i usługi. Zdobywaj nagrody szybciej – poprzez POLECANIE NAS ZNAJOMYM! My zadbamy o nich tak jak dbamy o Ciebie :)

Jeszcze więcej punktów? Jeśli spełniliśmy Twoje oczekiwania, oferowane zabiegi pomogły Ci w pozbyciu się urodowo-zdrowotnego problemu, a Nasza obsługa pozwoliła poczuć się „zaopiekowanym” i opiszesz swoje wrażenia w systemie Versum (rejestracji online) oraz zameldujesz się na Naszym fanpage na FB – na Twoim koncie pojawią się kolejne punkty. Program lojalnościowy w NUVU estetic może okazać się świetną zabawą i okazją do spotkania z Przyjaciółmi w wyjątkowo komfortowej atmosferze, natomiast Prezenty pozwolą na długo odetchnąć od trosk i zadbać o siebie.

DLACZEGO WARTO?

To nie jest to kolejny program lojalnościowy, w którym zbierasz punkty, a po roku możesz wymienić je co najwyżej na kubek. Należąc do programu, możesz korzystać ze zniżek na usługi, a nawet wykonywać je zupełnie za darmo.

JAK TO DZIAŁA?

Za każdą złotówkę wydaną na usługi w NUVU estetic otrzymujesz od nas 10 punktów

100 zł = 1000 punktów

Za każdą złotówkę wydaną na zakup kosmetyków/produktów otrzymujesz 5 puktów

100 zł = 500 punktów

Zgromadzone punkty możesz wymienić z powrotem na złotówki (bony), bądź na określone nagrody (zabiegi)

2000 punktów = 10 zł

Bony możesz wykorzystać przy płatności za kolejne usługi (dotyczy usług nieprzecenionych)

Za co jeszcze można otrzymać punkty?
Przystąpienie do programu lojalnościowego - 100 pkt
Polecenie nowego klienta - 250 pkt
Wystawienie publicznego komentarza po wizycie - 50 pkt
Publikacja komentarza (recenzji) w serwisie społecznościowym - 50 pkt

 

Pełen regulamin konkursu znajdziesz tutaj -> Regulamin Programu Lojalnościowego