pl  |  en
Strona główna Vouchery

Poszukujesz unikalnego prezentu?
Chcesz sprawić radość bliskiej osobie?
Podaruj relaks, atrakcyjność oraz pewność siebie!
We współczesnym, nieustannie zagonionym świecie, coraz bardziej zapracowani, pragniemy utrzymać zarówno dobrą kondycję fizyczną oraz psychiczną jak i piękny wygląd. Szukamy sposobu relaksu i rekreacji, a także dbania o własne ciało.
To niewątpliwie ekskluzywny i nietuzinkowy pomysł, który każdy obdarowany z pewnością doceni.

VOUCHER PODARUNKOWY NUVU ESTETIC

30821656_171723113527626_6827137635557404840_o

BON NA OKREŚLONĄ KWOTĘ

Jeśli nie wiesz jaką usługę podarować, ten bon jest idealny, ponieważ pozostawia kwestię wyboru prezentu osobie obdarowanej. Kwota, którą chcesz przeznaczyć na ten prezent jest dowolna. Kwotowy bon podarunkowy to gwarancja dobrego wyboru, a osoba obdarowana może wykorzystać go w wybranym przez siebie terminie.

BON NA OKREŚLONY ZABIEG LUB PAKIET ZABIEGÓW

Może to być bon podarunkowy na jedną, kilka lub pakiet usług, wybrane z całej oferty NUVU estetic. Osoba obdarowana ma możliwość wymiany usługi widniejącej na bonie, na inną. W przypadku wyboru usługi o niższej wartości, różnica pozostaje do wykorzystania na kolejnej wizycie. Gdy usługa wybrana do zamiany jest droższa od tej widniejącej na karcie podarunkowej, klient ma możliwość skorzystania z niej pod warunkiem dopłaty różnicy w cenie.

Vouchery są ważne przez 6 miesięcy od daty zakupu, chyba, że zostanie to ustalone inaczej. Obdarowujący może wręczyć bon osobiście lub za naszym pośrednictwem przekazać go drogą wysyłkową.

Chcesz sprezentować komuś bon? -> Skontaktuj się z nami!

 

Regulamin korzystania z voucherów podarunkowych

 1. Bony podarunkowe upoważniają okaziciela do skorzystania z zabiegów oferowanych w gabinecie zgodnie z rodzajem posiadanego Bonu
 2. NUVU estetic oferuje bony podarunkowe na określoną kwotę lub określony zabieg
 3. Bony podarunkowe dostępne są w sprzedaży osobiście, telefonicznej lub internetowo.
 4. Przygotowanie bonu odbywa się na bieżąco.
 5. Bon podarunkowy nie może zostać zwrócony ani wymieniony na gotówkę.
 6. Nie ma możliwości zwrotu gotówki z bonów, które opiewają na kwotę wyższą niż wartość wykorzystanych usług.
 7. W przypadku chęci skorzystania z usług o wyższej wartości niż wykazana kwota na bonie, istnieje możliwość dopłaty do posiadanego bonu.
 8. Okres ważności bonu podarunkowego wynosi maksymalnie 6 miesięcy od dnia jego sprzedaży, zgodnie z datą widniejącą na dokumencie bonu podarunkowego. W uzasadnionych przypadkach okres ważności bonu może zostać wydłużony.
 9. Niewykorzystanie bonu podarunkowego w terminie jego ważności, jest równoznaczne z utratą ważności bonu podarunkowego i nie stanowi podstawy do wystąpienia jego posiadacza wobec NUVU estetic z jakimikolwiek roszczeniami w tym zakresie.
 10. Usługa zostanie wykonana wyłącznie po okazaniu ważnego bonu podarunkowego.
 11. Właściciel bonu chcąc skorzystać z usług zobowiązany jest do wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.
 12. W uzasadnionych przypadkach i za zgodą gabinetu NUVU estetic, osoba obdarowana bonem podarunkowym może go przekazać osobie trzeciej.
 13. NUVU estetic nie ponosi odpowiedzialności za zgubienie bądź uszkodzenie bonu podarunkowego.