pl  |  en

DERMAPEN 4®

Dermapen 4® to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do mikronakłuwania, które pozwala na jeszcze bardziej efektywne wykonanie zabiegów anti-aging, regeneracyjnych, rozjaśniających i leczniczych na skórze twarzy, ciała i głowy. Zaopatrzone w rewolucyjny 16-igłowy kartridż pozwala na wykonanie 1920 nakłuć na sekundę. To o 47,9 % więcej niż za pomocą dotychczasowej wersji urządzenia Dermapen 3 i o 104 % więcej wytwarzanych nakłuć w stosunku do innych urządzeń nakłuwających, dostępnych na rynku! Dzięki obecności wymiennych, pulsujących igieł w regulowany sposób nakłuwa skórę oraz umożliwia dostarczenie substancji czynnych w głąb naskórka i skóry właściwej. Powstałe podczas zabiegu uszkodzenie skóry jest bodźcem do uruchomienia procesów regeneracji, które odbywają się za pośrednictwem syntezy kolagenu i elastyny. Tym samym kondycja skóry ulega poprawie, staje się ona bardziej napięta i gęsta, a zmarszczki mniej widoczne. Blizny potrądzikowe i pourazowe stają się płytsze, jaśniejsze i mniej widoczne. Ponadto ma miejsce zwiększenie ukrwienia skóry, co sprawia, że odzyskuje ona swój wcześniejszy blask. W przypadku skóry głowy owłosionej poprawa ukrwienia sprzyja pobudzeniu mieszków włosowych do wzrostu.

Untitled-1_11

NOWY DERMAPEN 4® – co go wyróżnia?

Dermapen 4® pracuje z największa szybkością działania (aż 1920 nakłuć na sekundę). W odróżnieniu od derma-roller’ów i innych urządzeń do mikronakłuwania dostępnych na rynku, Dermapen posiada opatentowaną technologię pulsujących igieł (technologia AOVN™ automatycznie kalibruje prędkość silnika, ciśnienie i głębokość nakłuwania dla uzyskania jak największej precyzji zabiegu), jest całkowicie bezpieczny (dla urządzenia DERMAPEN 4® została po raz pierwszy opracowana technologia ACM™ /Anti-Contamination) i nie powoduje niekontrolowanego uszkodzenia tkanek, a tym samym jest bardziej efektywny. Posiada bardzo cienkie, hipoalergiczne, wymienne, sterylne igły. Cechuje się krótszym czasem zabiegu oraz rekonwalescencji. DERMAPEN 4® jest jedynym urządzeniem do mikronakłuwania frakcyjnego posiadającym ustawienia przeznaczone do leczenia blizn, w tym do korekty blizn głębokich, atroficznych - blizn chirurgicznych, przykurczy oparzeniowych, rozstępów i blizn potrądzikowych.

revisage-dermapen-4-perla-2018_1

 

WSKAZANIA

 • powierzchowne zmarszczki
 • utrata jędrności skóry
 • skóra zmęczona, szara
 • blizny potrądzikowe
 • blizny pourazowe
 • rozstępy
 • rozszerzone pory
 • łysienie

 

 

 PRZECIWWSKAZANIA

 • ciąża i laktacja
 • aktywne choroby autoimmunologiczne
 • aktywne infekcje w obrębie okolicy poddawanej zabiegowi
 • alergia na składniki używanych preparatów
 • skłonność do występowania blizn przerosłych (bliznowców, keloidów)
 • zaburzenia krzepnięcia

   

  Odstęp czasowy między zabiegiem z użyciem urządzenia Dermapen, a innymi metodami odmładzania skóry (wypełnianie kwasem hialuronowym, laseroterapia, peelingi chemiczne) powinien wynosić min. 1 tydzień

 

 

 

PRZEBIEG ZABIEGU

Przed zabiegiem na skórę aplikowany jest krem znieczulający, co sprawia, że zabieg jest zupełnie BEZBOLESNY. Po około 30 minutach przystępujemy do właściwego zabiegu. Aplikujemy na skórę odpowiednio dobraną ampułkę bogatą w substancje czynne i rozpoczynamy mikronakłuwanie przy pomocy sterylnej, jednorazowej końcówki, zaopatrzonej w liczne mikroigiełki. Precyzyjnie regulowana głębokość iniekcji w zakresie od 0,2 do 3,0 mm pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu oraz na uzyskanie oczekiwanych rezultatów terapii. DERMAPEN™ jest bardzo wszechstronnym narzędziem, dlatego zabiegi przy jego użyciu można wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach czy skórze głowy. Dzięki niewielkim rozmiarom możliwe jest wykonywanie zabiegów z użyciem DERMAPEN™ na nawet najtrudniej dostępnych obszarach, jak okolice oczu czy ust.

 dermapen-zabieg

EFEKTY ZABIEGU

Korzystne zmiany u wielu osób są już widoczne po pierwszym zabiegu, natomiast efekty finalne widoczne są po kilku miesiącach od ostatniego zabiegu w serii. Rezultaty utrzymują się średnio 6-12 miesięcy i zależą od indywidualnych cech organizmu, warunków anatomicznych oraz trybu życia pacjenta. Dla uzyskania jak najlepszych efektów, zaleca się przeprowadzenie serii zabiegów. Schemat terapii dobierany jest u każdego pacjenta indywidualnie, w zależności od wskazań i rodzaju użytego preparatu. Najczęściej terapia obejmuje od 3 do 6 zabiegów, przeprowadzanych w odstępach od dwóch do czterech tygodni.

Zazwyczaj bezpośrednio po zabiegu skóra jest mocno zaczerwieniona. Stan ten utrzymuje się kilka godzin, a w niektórych przypadkach maksymalnie kilka dni. U niektórych pacjentów w następnym dniu po zabiegu może dodatkowo pojawić się obrzęk trwający około 1-2 dni lub złuszczanie, które występuje zazwyczaj 2-4 dni po wykonanym zabiegu.

Wykonanie mezoterapii mikroigłowej daje najkorzystniejsze efekty w połączeniu z innymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej takimi jak peelingi, zabiegi mezoterapii igłowej, laser frakcyjny, iniekcje toksyny botulinowej czy użycie wypełniaczy.  

ZALECENIA POZABIEGOWE

 • Makijaż (jedynie preparaty hipoalergiczne) można nałożyć najwcześniej po 24h
 • Aplikacja łagodzącego kremu pozabiegowego kilka razy dziennie
 • Unikanie sauny oraz basenów przez okres 2 tygodni
 • Unikanie ekspozycji słonecznej oraz solarium przez okres 2 tygodni
 • Ochrona przeciwsłoneczna krem z filtrem +50
 • Zmienić poszewkę na poduszce na czystą w dniu zabiegu

 

Cena zabiegu już od 350 zł!  -> szczegółowy zakres cen znajdziesz tutaj: CENNIK

Jeżeli zastanawiasz się nad najlepszą dla Ciebie terapią zapraszamy na wizytę konsultacyjną, na której nasz doświadczony personel odpowie na wszystkie pytania.

PRZED I PO

FB_IMG_1496393507672  DEMAPEN_EFEKTY_246  Rejuvenation-DrMarzenaLorkowskaPrecht  1604897_561166160637262_1000266634_n  23380021_1494491797304689_2195240096179308691_n