Poznaj Nas

NUVU estetic tworzą pasjonatki kosmetologii, medycyny estetycznej, terapii manualnych i wszelkich innych metod dążenia do naturalnego, zdrowego piękna. Jesteśmy kobietami pełnymi dobrej energii, wiedzy oraz doświadczenia, którymi chcemy się z Tobą podzielić.

Codziennie całe serce wkładamy w tworzenie atmosfery i przestrzeni pełnej piękna oraz pasji, w której możesz liczyć na nas i na to, że z pełną świadomością zadbamy o Twoje zdrowie, wygląd oraz komfort.

Paulina Gęsich

Lekarz medycyny estetycznej

ukończyła wydział lekarsko-dentystyczny Collegium Medicum UJ w Krakowie, a także studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Ponieważ praca to jej wielka pasja, stale podnosi swoje kompetencje i pogłębia wiedzę, biorąc udział w sympozjach i szkoleniach. Jej główna zasada to indywidualne, holistyczne podejście do pacjenta, a w gabinecie zawsze dąży do uzyskania efektu naturalnego, nieprzerysowanego piękna. Korzysta wyłącznie ze sprawdzonych, przebadanych metod i z najnowocześniejszych technologii. Największą nagrodą jest dla niej satysfakcja pacjenta.

Paulina Gęsich

Justyna Rams

mgr Kosmetologii, menager gabinetu

ukończyła studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Specjalizuje się w zabiegach laserowych, igłowych, anti-aging oraz szeroko pojętej pielęgnacji skóry twarzy. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona, podchodzi z ogromną pasją do kosmetologii oraz ludzi. Stale pogłębia swoją wiedzę z zakresu zdrowia i urody, uczestnicząc w licznych kursach i kongresach w czasie wolnym od pracy.

Justyna Rams

Gabriela Zięba

Terapeuta manualny

terapeutka twarzy i ciała, studentka ostatniego roku studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia, uczestniczka licznych kursów związanych z pracą manualną i masażem. W terapii twarzy łączy najbardziej efektywne techniki z zakresu liftingu i modelowania. Pracując z ciałem skupia się na wyszukiwaniu przeciążeń wywołanych przez zmęczenie i stres. Opiera się na teorii w myśl której niwelowanie napięć całego organizmu wpływa korzystnie na poprawę sylwetki oraz młody wygląd. Ukończone szkolenia m.in. z terapii tkanek głębokich, kinesiotapingu, masażu Kobido i fizjoterapii estetycznej.

Gabriela Zięba

Miejsce dla wymagających

Stawiamy na jakość, a Twoje potrzeby przedkładamy ponad ilość zabiegów i szybkość wizyt. Dbamy o spokój, harmonię i efektywne wykorzystanie czasu. Wyobraź sobie płynną rejestrację, pyszną kawę na dzień dobry i personel, który zna wszystkie Twoje potrzeby.

Nasza poczekalnia może być miejscem dla Ciebie, gdzie zrelaksujesz się, słuchając dobrej muzyki, a spotkanie z naszymi specjalistami okaże się czasem przepełnionym uśmiechem i zaangażowaniem, w trakcie którego poznasz odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania. Odwiedź nas i zakochaj się w NUVU estetic.